Naši partneři

AVDZP

Asociace výrobců a dodavatelů zdravotnických prostředků je největší českou asociací ve zdravotnickém průmyslu, která sdružuje více než sto českých výrobců a dodavatelů zdravotnických prostředků, technologií a služeb.

MZV

Ministerstvo zahraničních věcí je ústředním orgánem státní správy České republiky pro oblast zahraniční politiky, v jejímž rámci vytváří koncepci a koordinuje zahraniční rozvojovou pomoc a vnější ekonomické vztahy.

CHTI

CHTI je nezisková organizace, která identifikuje a podporuje technologická, inovativní a chytrá řešení pro lepší fungování zdravotnictví a zajištění kvalitnější zdravotní péče.

LINET

Společnost LINET je největším evropským hráčem na trhu nemocničních a pečovatelských lůžek. Její komplexní portfolio zahrnuje produkty od prenatální péče po péči o seniory, lůžka pro pokročilou péči, transportní lůžka, křesla, matrace, asistenční systémy, příslušenství a nábytek.

EGO ZLÍN

Přední výrobce a dodavatel komplexního systému biologické ochrany, logistických a dekontaminačních systémů a zařízení pro urgentní medicínu či dlouhodobou péči.

TSE

Společnost TSE působí na domácím i mezinárodním trhu, kde se specializuje na výrobu neonatologického vybavení, jako jsou stacionární inkubátory, transportní inkubátory, zářiče a fototerapeutické lampy.

SMT

Společnost SMT se zaměřuje na výzkum, vývoj, výrobu, prodej a servis elektrochirurgických a kryochirurgických přístrojů, nástrojů a příslušenství pro různé medicínské obory, včetně specializovaného přístrojového vybavení pro stomatologii a přístrojů téhož zaměření pro veterinární chirurgii.

MZ LIBEREC

Společnost navrhuje, vyrábí, dodává a montuje rozvody medicinálních a technických plynů. Nedílnou součástí výrobního programu jsou ukončovací prvky rozvodů, jako jsou rampy, zdrojové mosty, otočné stropní komplexy a další zdravotnická zařízení, kterými jsou následně vybavovány operační sály, jednotky intenzivní péče, anesteziologicko-resuscitační oddělení a standartní lůžková oddělení po celém světě.

ROYAX

ROYAX je zavedená společnost zabývající se výrobou zdravotnického vybavení, zejména pohotovostního zdravotnického vybavení pro ZZS.

BLOCK

Společnost navrhuje, vyrábí a dodává řešení pro projekty s vysokými nároky na čistotu prostředí – operační jednotky, technologické celky, vnitřní vybavení, modulární zdravotnické jednotky atd.

PROFIL

Jeden z předních českých výrobců nábytku s více než 30letou zkušeností s vybavováním nemocnic a zdravotnických zařízení se zaměřením na jednoduchou údržbu a odolnost všech povrchů proti dezinfekčním prostředkům a dalším kapalinám.

CHEIRÓN

Společnost CHEIRÓN vyvíjí a vyrábí spolehlivé elektrické odsávací přístroje se zvláštním důrazem na bezpečnost pacienta a obsluhy. Své výrobky exportuje do více než 60 zemí světa.

BMT

Společnost BMT vyvíjí, vyrábí a dodává široký sortiment parních, horkovzdušných a chemických sterilizátorů, laboratorních sušáren a inkubátorů a nerezového nábytku.

CHIRANA T. Injecta

Společnost CHIRANA T. Injecta má více než 90 let zkušeností s vývojem a výrobou vstřebatelných a nevstřebatelných chirurgických šicích materiálů. Společnost nabízí více než 1500 jednotlivých výrobků, včetně různých typů atraumatických jehlových chirurgických stehů, ligatur, očních jehel a chirurgických sítí.

MEDIN

MEDIN vyvíjí, vyrábí a dodává širokou škálu nástrojů a implantátů pro traumatologii, chirurgii, ortopedii, zevní fixaci, 3D tištěné implantáty na zakázku a stomatologii. Společnost se řadí mezi největší evropské výrobce lékařských nástrojů, co se týče sortimentu.

ZAT

Společnost ZAT je lídrem v oblasti e-zdravotnictví a telemedicíny. Společnost vyvíjí a dodává inteligentní systémy navržené podle individuálních požadavků klientů.

KLARO

KLARO se zaměřuje na výrobu kvalitních nerezových a standardních ocelových vozíků, nábytku a příslušenství pro zdravotnická zařízení a sociální služby, včetně ubytovacích zařízení.

HEINE

Světový lídr ve výrobě primárních diagnostických přístrojů. Společnost kombinuje desítky let zkušeností a řemeslné dovednosti s nejmodernějšími výrobními technologiemi.

DR. MACH

Středně velká rodinná firma s téměř 75letou historií, která si zakládá na jediném: vyrábět pro své zákazníky ve zdravotnictví ta nejlepší světla, a to jak po řemeslné, tak po technologické stránce.

TRIONARA

Společnost Trionara Technologies AB. se zaměřuje na výrobu, marketing a prodej zdravotnických zařízení, zejména na monitory pro péči o pacienty s centrálním monitorovacím systémem a elektrokardiografy pod značkou "ViTUS".

Top